Zabieg parafinowy na dłonie – w czym może pomóc?

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób ma mniejszy lub większy problem ze zniszczoną skórą rąk, dlatego też kosmetyczki coraz częściej oferują profesjonalne zabiegi parafinowe. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o suchych i popękanych naskórkach.

Dlaczego warto?

Parafina na dłonie przynosi rewelacyjne efekty, które są w stanie utrzymać się nawet przez kilka dni. Dłonie po zabiegu są miękkie i gładkie, dzięki czemu prezentują się rewelacyjnie. Skóra na dłoniach narażona jest na bardzo wiele niebezpieczeństw, dlatego też warto zapewnić jej odpowiednią ochronę. Parafina może pochwalić się doskonałymi właściwościami nawilżającymi i co najważniejsze jest w stanie na długo zatrzymać wilgoć. Dzięki specjalnym okładom z parafiny można otwierać pory, które znacząco poprawiają krążenie krwi. Dzięki parafinie na dłonie znacząco wzrasta także wchłanianie drogocennych substancji, które znaleźć można w kosmetykach pielęgnacyjnych. W Warszawie i Wrocławiu bez żadnego większego problemu można znaleźć salony kosmetyczne, które w swojej ofercie mają zabiegi parafinowe.

Jak wygląda zabieg?

Parafina na dłonie jest doskonałym wyborem nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia dłoni i wykonaniu peelingu. Następnie na dłonie i paznokcie nakłada się specjalne serum, które w swoim składzie zawiera kompleks kwasów AHA i PHA. Kolejny krok polega z kolei na naniesienie kremu z proteinami i kompleksami witamin. Aby stworzyć barierę ochronną zanurza się kilkukrotnie dłonie w podgrzanej parafinie. Aby utrzymać powłokę zakłada się z kolei specjalne rękawice podtrzymujące ciepło.

Zabiegi z wykorzystaniem parafiny dostępne pod adresem: https://easynails.pl/uslugi/inne-uslugi/parafina-na-dlonie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *